pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR

Ponad 25-letnia obecność firmy na rynku, konsekwentnie realizowana polityka podnoszenia, jakości oraz nowoczesny park maszynowy sprawiły, iż wyroby ze znakiem DORA METAL funkcjonują w ponad 100 000 obiektów w kraju i za granicą. Wyroby produkowane w naszej fabryce można spotkać na terenie całego kraju jak również poza jego granicami.

Z każdej naszej realizacji jesteśmy niezwykle dumni poniżej przedstawiamy przykładowe realizacje, które zasługują na szczególną uwagę:

    Mitsubishi Electric Deutschland
   

Guty Food
Sieć restauracji GUTY oferuje niesamowite przeżycie z dalekich krajów pełnych legend oraz tajemnic.Specializuje się w kuchni azjatyckiej, zwłaszcza w potrawach wietnamskich oraz chińskich. Poza kuchnią azjatycką oferuje kilka potraw z czeskiej kuchni oraz specialności z grilla.

Dora Metal przygotowała cść obsługi i  wygodę klientów.wydawcze dla restauracji GUTY...

  MG Burger
Nowa sieć restauracji dla której inspiracją była słynna restauratorka Magda Gesller. MG Burger nie jest fast foodem, burgery serwowane w restuarcji w niczym nie przypominają tych, sprzedawanych w popularnych sieciach. Mięso jest bowiem grillowane, a nie smażone na tłuszczu w wysokiej temperaturze.
Restauracje są wyposażane w najwyższej jakości sprzęt produkowane przez firmę Dora Metal i Kromet.
   Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Krakowie
  Restauracja Parkowa w Czarnkowie
Restauracja położona w malowniczym krajobrazie parku Staszica w Czarnkowie. Sceneria dookoła restauracji połączona z wyśmienitą kuchnią stanowi wspaniały klimat do spotkań biznesowych jak również towarzyskich.
Kuchnia restauracji została wyposażona w najnowocześniejszy sprzęt firmy Dora Metal. Jest to jedno z pierwszych miejsc wyposażonych w najnowszą linię BAR line...
  Restauracja Nolita w Warszawie
Nolita to skrót nazwy dzielnicy w Nowym Jorku – North of Little Italy. Właścicielem tej restauracji jest znany kucharz Jacek Grochowina. Wystrój lokalu robi wrażenie. Otwarta kuchnia pozwala nam obserwować kucharzy przy pracy. Jak śmieje się pan Jacek, jeśli ktoś nie ma tematu do rozmowy to może patrzeć na kucharzy i jakiś pretekst do pogawędki się znajdzie, bo za szybą ciągle się coś dzieje...

  Jednostka wojskowa w Nowej Dębie
Kuchnia w jednostkach wojskowych są wyjątkowe pod względem wyposażenia gastronomicznego - duża liczba wydawanych posiłków w krótkim czasie, konieczność zachowania wysokich standardów higieny, oszczędność energii i wody. Wyroby oznaczone logo Dora Metal spotkały się z przychylnością nie jednej jednostki wojskowej a ta w Nowej Dębie jest doskonałym przykładem...

  Restauracje Bazar w Poznaniu
Wnętrze lokalu jest częściowo stylizowane na przedwojenne lata i podzielone na kilka części. W pierwszej, bezpośrednio od ulicy przy małych stoliczkach można porozmawiać i napić się kawy. Ciekawym pomysłem jest podłoga, którą wyłożono brukiem. Kolejne części lokalu mają już typowo restauracyjny charakter kuchnia przystosowana do wydawania pysznych polskich dań

 

Stadion Miejski w Poznaniu
W 2012 roku Polska była organizatorem mistrzostw Europy w Piłce Nożnej po tamtym wydażeniu pozostały już tylko wspomnienia, no i oczywiście stadiony. Dora Metal brała udział w wyposażeniu wszystkich stadionów na Euro 2012, Jako przykład wyposażenia stadionowego prezentujemy Stadion Miejski w Poznaniu.

   Cynamon bar we Wrocławiu 
   Port lotniczy we Wrocławiu
   Gin-Ger sport Restaurant & Music bar w Kielcach
   Food Market w Łodzi

 

 

Nasz sprzęt można znaleźć w siedzibach znanych firm tj.:

Mitsubishi Electric Deutschland
GOOGLE

PHILIP MORRIS
PORSCHE
UNILIVER
ONET
BIEDRONKA
VOLVO

 

Aktualności - lista
30 - 05 - 2019
OBSŁUGA HANDLOWA W KATOWICACH – ZMIANY!
Szanowni Klienci Uprzejmie...
21 - 05 - 2019
KUCHARZ DOKOSNAŁY
16.05.2019r. w Centrum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...