pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR

Kliknij na obrazek, aby pobrać PDF 

 

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wykonanych ze stali nierdzewnej mebli gastronomicznych. Znajdą tu Państwo nowoczesne rozwiązania pozwalające idealnie dostosować się do indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Nasze meble gastronomiczne wykonane zostały z wielką precyzją i starannością, dzięki czemu są doskonałe już na poziomie detali. Zapewnia to wieloletnią trwałość, nawet przy niezwykle intensywnym użytkowaniu.

Meble technologiczne ze stali nierdzewnej zaprojektowane zostały w taki sposób, by były maksymalnie funkcjonalne, a także pozwalały w łatwy sposób utrzymać nieskazitelną czystość. Modułowa konstrukcja pozwala na ich dowolną rozbudowę, także w późniejszym czasie.

Całe oferowane przez nas wyposażenie dla gastronomii wykonane zostało przy zachowaniu najwyższych standardów. W naszym przedsiębiorstwie od lat funkcjonuje system zarządzania jakością potwierdzony certyfikatem ISO 9001:2008. Nasze meble ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzają się w setkach placówek zbiorowego żywienia w Polsce, a także zagranica.

Jeżeli interesuje Państwa doskonałe wyposażenie dla gastronomii, cieszące się uznaniem i renomą w branży – zapraszamy do współpracy.

Aktualności - lista
15 - 03 - 2019
KULINARNA TRADYCJA NASZEGO KRAJU
Za nami targi World Food...
27 - 02 - 2019
DORA NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Żyjemy w świecie, w...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...