pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
04.05.2017
KULINARNIE Z GRUPĄ DORA METAL

3 prestiżowe wydarzenia, 4 pracowite dni, 5 znanych kucharzy i przepyszne dania, a to wszystko przebiegło pomyślnie za sprawą urządzeń marki Dora Metal i Kromet. Niezawodność i jakość sprzętu po raz kolejny nie zawiodły. Produkty obu firm zostały wykorzystane podczas II Konferencji Menedżerów Restauracji i Szefów Kuchni w Warszawie, XIV edycji Kujawsko-Pomorskich Potyczek Kulinarnych w Inowrocławiu oraz na Targach Mazury Horeca w Ostródzie w ostatnich dniach kwietnia.

Oprócz kreatywności, wyczucia smaku oraz pomysłowości w wykonaniu potraw potrzebne są urządzenia gastronomiczne i meble ze stali nierdzewnej. W trakcie konkursów i pokazów kulinarnych Grupa Dora Metal zaprezentowała podstawową, niezbędną ofertę, potrzebną
w każdej profesjonalnej kuchni, m.in. chłodnictwo oraz piece konwekcyjno-parowe. Goście i zwiedzający mieli możliwość zobaczenia
na własne oczy procesów przygotowania potraw, a także okazję do podpatrzenia funkcji, które pozwalają na usprawnienie prac związanych z gotowaniem, pieczeniem czy też smażeniem. Warsztatowa, praktyczna forma umożliwiła pokazanie wszechstronnego zastosowania sprzętu, przy udziale fachowej porady od profesjonalnych szefów kuchni.

Serdecznie zapraszamy już dziś na kolejny pokaz kulinarny podczas Targów Gastro Food w Nadarzynie w terminie 1-3 czerwca 2017r. A tymczasem pełną wersję produktów można znaleźć na stronie www.grupadorametal.pl lub poprzez kontakt z biurem obsługi klienta.

Aktualności - lista
19 - 04 - 2018
Targi Eurogastro 2018
Na stoiskach przedstawione...
08 - 03 - 2018
Targi Wentylacja 2018
Za nami Targi "Forum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...