pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
05.10.2018
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ KLUCZEM DO SUKCESU

Uczciwość i ciągłe dbanie o najwyższą jakość to recepta na sukces Firmy Dora Metal. Zaszczytny tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii ,,Marka Europejska” odebrał Krzysztof Kobyłecki, dyrektor oddziału w Warszawie, podczas uroczystości finałowej, która odbyła się we wrześniu w Pałacu Lubomirskich w Warszawie.

Ideą ogólnopolskiego konkursu organizowanego przez Business Centre Club jest wyróżnienie polskich firm osiągających sukcesy na rynkach międzynarodowych. Ma on również promować wysokie standardy ekonomiczno­-finansowe i dobre praktyki biznesowe w kontaktach zagranicznych. Tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki przyznawany jest w sześciu kategoriach: Eksporter, Firma Globalna, Kreator Rozwiązań XXI Wieku, Partner Firm Zagranicznych, Marka Europejska oraz Najwyższa Jakość.

Prestiżowy tytuł otrzymała firma Dora Metal, która dysponuje wysoką i niezmienną jakością produktów sprzedawanych w Polsce, jak i za granicą. A to wszystko dzięki osiągnięciom w dziedzinie współpracy gospodarczej o wymiarze międzynarodowym, wypracowanym przez ponad 25 lat funkcjonowania firmy. Wyroby oferowane przez firmę posiadają nowoczesne wzornictwo oparte na najnowszych światowych trendach. Estetyka wykonania i dbałość o szczegóły, funkcjonalność i niezawodność ich działania, to efekt zaawansowanej technologii, wiedzy i doświadczenia. Systematyczność i zrozumienie potrzeb Klientów pozwala na regularne dostarczanie produktów urządzeń gastronomicznych do ponad 25 krajów m.in. do Niemiec, Francji, Czech, Holandii, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Ukrainy, Węgier, Szwecji, Białorusi, Danii, Rosji, Włoch, Austrii, Estonii, Litwy, Łotwy oraz Belgii. Firma konsekwentnie koncentruje się na rozwoju poprzez wejścia na rynki, których zapotrzebowanie na urządzenia gastronomiczne w szybkim tempie wzrasta.

Firma od 2013 roku jest członkiem dwóch międzynarodowych, profesjonalnych stowarzyszeń gastronomicznych. Foodservice Consultants Society International (FCSI), stowarzyszenia promującego profesjonalizm w konsultacjach w zakresie branży gastronomicznej i hotelarskiej. W skład, której wchodzi ponad 1300 członków w ponad 46 krajach. W podobnym czasie firma przystąpiła do stowarzyszenia  Verband der Fachplaner (VdF), którego celem jest  wspieranie projektowania kuchni przez obiektywne konsultacje, innowacyjne planowanie i rentowność zgodnie z interesami ekonomicznymi i ekologicznymi klientów.

Od kilkunastu lat przedsiębiorstwo uczestniczy w wielu branżowych targach zagranicznych, które przekładają się na pozytywny odzew ze strony zagranicznych kontrahentów. Przedsiębiorstwo zaprezentowało się między innymi na targach HOST w Mediolanie, INTERNORGA w Hamburgu, EQUIP’HOTEL w Paryżu (Paris Porte de Versailles) oraz SIRHA w Lyonie, znajdującym się w środkowo-wschodniej Francji.           

Dora Metal jest najlepszym przykładem dobrej praktyki biznesowej w kontaktach zagranicznych.

Aktualności - lista
15 - 03 - 2019
KULINARNA TRADYCJA NASZEGO KRAJU
Za nami targi World Food...
27 - 02 - 2019
DORA NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Żyjemy w świecie, w...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...