pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
22.11.2018
Semper Fidelis - ZAWSZE WIERNY!

DORA METAL - 20 LAT NIEPRZERWANIE FAIR PLAY!

 

16 listopada 2018 w Warszawie odbyła się XXI edycja programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”, podczas której firma Dora Metal Sp. z o. o. została uhonorowana prestiżową nagrodą – Semper Fidelis (łac. zawsze wierny). Kapituła przyznała certyfikat z okazji dwudziestu nieprzerwanych edycji, w których firma wzięła udział i otrzymała certyfikat Przedsiębiorstwa Fair Play.

 

Niezwykle ważnym elementem programu Przedsiębiorstwo Fair Play jest fakt, że każda nominowana do certyfikatu firma obowiązkowo musi przejść przez weryfikację księgową, kadrową i prawną, osobiście przez audytorów programu.

Stąd pewność, że ocena firmy jest obiektywna i prawdziwa, a przyznany tytuł wypracowany i zasłużony.

Dora Metal jest jedyną w branży i jedną z 5 firm w Polsce z 20-krotnie nieprzerwanie przyznawanym tytułem Przedsiębiorstwa Fair Play.

Statuetkę, z diamentem w barwach programu i tytuł „Semper Fidelis” za 20-krotne otrzymanie tytułu PFP, w imieniu firmy Dora Metal odebrał Prezes Jan Polcyn. Zgodnie z intencją programu, wyróżnienie to stanowi swoisty certyfikat rzetelności i jest dowodem na to, że firma stosuje w działaniu najwyższe standardy etyczne, dotrzymuje podjętych zobowiązań oraz kształtuje pozytywne relacje z klientami, kontrahentami, pracownikami, wspólnikami i lokalną społecznością.

 

 

 

Aktualności - lista
30 - 05 - 2019
OBSŁUGA HANDLOWA W KATOWICACH – ZMIANY!
Szanowni Klienci Uprzejmie...
21 - 05 - 2019
KUCHARZ DOKOSNAŁY
16.05.2019r. w Centrum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...