pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
19.04.2018
Targi Eurogastro 2018

Na stoiskach przedstawione zostały nowości w ofercie firm z grupy. Dora Metal skoncentrowała swoją ofertę przede wszystkim na systemach wydawczych, których oferta poszerzona została o najnowszą linię urządzeń do zabudowy, koncentrujących najlepsze rozwiązania technologiczne, łatwość serwisowania oraz zwiększone wymiary do 5 i 6 GN. Nie zabrakło również przedstawiciela najnowszej linii ciągów wydawczych, której premiera planowana jest na koniec roku 2018.

Firma Kromet zaprezentowała inteligentne kotły warzelne z automatycznym napełnianiem płaszcza - innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które automatyzuje uzupełnianie i kontrolowanie poziomu wody w kotle warzelnym. Dodatkowo stoisko uświetniła najnowsza linia 700, czyli ciągi grzewcze kuchenne z szeroką gamą konfiguracji urządzeń oraz najnowszym piekarnikiem z termoobiegiem.

Grupa Instanco przedstawiła swoją sztandarową ofert konceptów wydawczych z najnowszym okapem mobilnym. Jednak największym zainteresowaniem cieszyła się komora chłodnicza marki reca cold, mająca swoją premierę na tych targach, która otrzymała nagrodę główną targów Eurogastro w kategorii „Sprzęt ciężki dla HoReCa”.

               Oba stoiska cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Targi przyniosły wiele nowych kontaktów oraz pomogły rozpocząć rozmowy o nowych inwestycjach.

Wszystkie wyroby prezentowane na targach można obejrzeć na ekspozycji Grupy Dora Metal, na ulicy Racjonalizacji 5, w Warszawie w Centrum Techniki Kulinarnej.

Aktualności - lista
15 - 03 - 2019
KULINARNA TRADYCJA NASZEGO KRAJU
Za nami targi World Food...
27 - 02 - 2019
DORA NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Żyjemy w świecie, w...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...