pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR

Kliknij na obrazek, aby pobrać PDF

 

BAR line firmy DORA METAL to urządzenia produkowane wg zastrzeżonych wzorów, stworzone z myślą o wnętrzach barów, pubów, klubów i kawiarni, których właściciele pragną by ich obiekty wyróżniały się elegancją oraz stylem, jakiego nie zapewnią zwykłe urządzenia gastronomiczne.W skład asortymentu wyrobów BAR line wchodzą urządzenia chłodnicze, mroźnicze i neutralne oraz urządzenia i akcesoria uzupełniające.

W standardzie BAR line powierzchnia wewnętrzna i zewnętrzna baru wykonana jest z wysokogatunkowej blachy nierdzewnej polerowanej, dzięki której wyroby nadają wnętrzu luksusowego charakteru, a urządzenia są łatwe w czyszczeniu i higieniczne w utrzymaniu. Cały bar jest stylowo wykończony wyprofilowanymi, opływowymi uchwytami, bardzo różniącymi się od tych prostych, wypuszczonych z poszycia, znajdujących się w zwykłych podstawach stosowanych na zapleczach restauracyjnych. Kilkuletnie doświadczenie, uznanie użytkowników, wielokrotne wyróżnianie i nagradzanie (m.in. Medal Europejski 2011, Złoty Medal MTP 2010, Nagroda główna targów HORECA 2011) serii urządzeń barowych BAR line produkcji DORA METAL, to argumenty, które z pewnością ułatwiają podjęcie decyzji o wyborze tych właśnie Produktów.

Kilkuletnie doświadczenie, uznanie użytkowników, wielokrotne wyróżnianie i nagradzanie (m.in. Medal Europejski 2011, Złoty Medal MTP 2010, Nagroda główna targów HORECA 2011) serii urządzeń barowych BAR line produkcji DORA METAL, to argumenty, które z pewnością ułatwiają podjęcie decyzji o wyborze tych właśnie Produktów.

 

 

Aktualności - lista
30 - 05 - 2019
OBSŁUGA HANDLOWA W KATOWICACH – ZMIANY!
Szanowni Klienci Uprzejmie...
21 - 05 - 2019
KUCHARZ DOKOSNAŁY
16.05.2019r. w Centrum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...