pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
10.06.2019
Inżynier sprzedaży ds. obsługi techniczno-handlowej rynku niemieckiego i innych rynków niemieckojęzycznych

INŻYNIER SPRZEDAŻY - miejce pracy Czarnków i/lub Poznań

Zakres obowiązków i odpowiedzialności:

  1. Obsługa techniczno-handlowa rynku niemieckiego i innych rynków niemieckojęzycznych:

    1. opieka handlowa nad projektami i klientami, w tym opieka posprzedażna,

    2. pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących klientów, konkurencji-rynku,

    3. kompleksowe przygotowywanie ofert od strony handlowej i technicznej, w tym adaptacja wyrobów producenta,

    4. prowadzenie kompleksowych uzgodnień z klientem co do zakresu i formy zamówienia,

    5. adaptacja pozyskanych zamówień do wymagań i dostosowań technicznych producenta,

    6. uruchamianie zleceń i nadzór nad ich realizacją,

    7. kontrola zgodności wykonania zleceń z zamówieniem,

  2. Odpowiedzialność za przestrzeganie założonych planów i budżetów,

  3. Spotkania z kontrahentami w Niemczech i innych krajach niemieckojęzycznych.

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne (mechaniczne/technologiczne/konstrukcyjne) oraz znajomość technik handlowych

  • minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku w branży metalowej najlepiej z zakresu technologicznej obsługi gastronomii

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

  • umiejętność wykonywania rysunków i projektów technicznych z wykorzystaniem programu Auto Cad / SolidEdge ewentualnie innych graficznych

  • bardzo dobra znajomość pakietu Office

  • otwartość, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, umiejętność współpracy w zespole, dokładność, terminowość

  • prawo jazy kat. B

Zapewniamy

- satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny

- szeroki pakiet socjalny

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym

- możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o skadanie CV ze zdjęciem i LM:

- osobiście w siedzibie spółki

- pocztą na adres spółki: Dora Metal Sp. z o.o., ul. Chodzieska 27, 64-700 Czarnków

- drogą elektroniczną na adres: kadry@dora-metal.pl w tytule "Aplikacja"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 833)”.

Kariera z nami
Imię i nazwisko
Załącz swoje CV
Adres Email
Aktualności - lista
30 - 05 - 2019
OBSŁUGA HANDLOWA W KATOWICACH – ZMIANY!
Szanowni Klienci Uprzejmie...
21 - 05 - 2019
KUCHARZ DOKOSNAŁY
16.05.2019r. w Centrum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...