pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
 

Meble Technologiczne
Asortyment prezentowany w katalogu, umożliwia w pełni wyposażenie obiektów zbiorowego żywienia w wyroby niezbędne do realizacji podstawowych procesów technologicznych takich jak: przygotowanie i obróbka wstępna surowców, tzw. obróbka mokra, składowanie sprzętu kuchennego oraz półproduktów i produktów przetworzonych, a także dystrybucja potraw.

  Urządzenia Gastronomiczne
Prezentowany asortyment wyrobów obejmuje urządzenia chłodnicze i mroźnicze. Oferowane wyroby przeznaczone są do przechowywania i eksponowania produktów, które wymagają obniżonych temperatur, zachowując w ten sposób ich wszelkie walory smakowe,użytkowe i estetyczne, a także pozwalają na szybką i profesjonalną obsługę klienta.

 

Systemy Wydawcze
Ciągi wydawcze – to nowoczesny i sprawny system wydawania potraw zimnych i gorących, który gwarantuje nie tylko szybką i dobrze zorganizowaną obsługę konsumentów, ale również pozwala na efektowne zaprezentowanie serwowanego menu.

 

BAR line
Urządzenia chłodnicze, meble i akcesoria uzupełniające serii BAR line, to idealna propozycja dla tych, którzy cenią jakość i styl. Innowacyjne wzornictwo, stylowa i nowoczesna linia z atrakcyjnym oświetleniem typu LED, zapewnią niepowtarzalny i ekskluzywny charakter barowemu wnętrzu, a zaawansowane rozwiązania technologiczne i dbałość o każdy szczegół, zadowolą najbardziej wymagających użytkowników.

Okapy
Nowoczesne systemy usuwania i nawiewania powietrza ukierunkowane są na dążenie do stworzenia przyjaznego klimatu i komfortowych warunków pracy w pomieszczeniu kuchennym. Prawidłowe funkcjonowanie wentylacji wymaga starannego wyboru modelu i wielkości okapu oraz jego właściwego usytuowania w kuchni.

              

 

Aktualności - lista
15 - 03 - 2019
KULINARNA TRADYCJA NASZEGO KRAJU
Za nami targi World Food...
27 - 02 - 2019
DORA NA FESTIWALU PIOSENKI ANGIELSKIEJ
Żyjemy w świecie, w...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...