pl
CHOOSE
LANGUAGE:
EN
DE
FR
EN
DE
FR
EN
DE
FR
22.05.2014
LIDERA RYNKU

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja firm, produktów i usług o czołowej i ugruntowanej pozycji rynkowej, oraz innowacyjnych rozwiązań technicznych, technologicznych i organizacyjnych. Konkurs wyłania liderów, pozwala lepiej wykorzystać atuty lidera. Rozstrzygany jest w kategoriach: firma, produkt, usługa, obejmując przedsiębiorstwa produkcyjne, handlowe i usługowe.

Konkurs Lider Rynku pobudza ducha rywalizacji rynkowej która należy do najistotniejszych elementów strategii rozwoju przedsiębiorstwa. Rywalizacja uskrzydla w osiąganiu strategicznych celów rynkowych, sprzyja budowaniu silnej, stabilnej i wartościowej marki.

Konkurs adresowany jest do Najlepszych firm w Polsce, niezależnie od wielkości, formy prawnej, organizacyjnej czy formy własności, od rodzaju czy obszaru prowadzonej działalności. Konkurs rozstrzygany jest w oparciu o zasady rywalizacji. Laureaci wyłaniani są metodą porównawczą konkurencyjnych zgłoszeń jako najbardziej właściwą i obiektywną formą wyłaniania najlepszych na rynku polskim firm, produktów i usług.

W konkursie Lider Rynku - w odróżnieniu od innych tego typu projektów w Polsce - nie ma zasadady uznaniowości. Wygrywa najlepszy, co gwarantują przepisy regulaminu konkursu, będącego załącznikiem zgłoszenia - umowy zawartej pomiędzy uczestnikiem a organizatorem.

Tę nagrodę Dora Metal otrzymała w roku 2002

Aktualności - lista
30 - 05 - 2019
OBSŁUGA HANDLOWA W KATOWICACH – ZMIANY!
Szanowni Klienci Uprzejmie...
21 - 05 - 2019
KUCHARZ DOKOSNAŁY
16.05.2019r. w Centrum...
100% Profesjonalizmu

Naszą misją jest oferowanie szerokiej gamy wysokiej jakości produktów, cenionych przez Klientów.

czytaj więcej...