Rozpocznij karierę razem z nami. Obecnie poszukujemy:

GŁÓWNY KSIĘGOWY - MIEJSCE PRACY - CZARNKÓW
Główny księgowy - miejsce pracy - Czarnków

Zakres odpowiedzialności:

  1. prowadzenie pełnej księgowości spółki zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  2. odpowiedzialność za rzetelne prowadzenie ksiąg w celu uzyskania prawidłowej informacji podatkowej i bilansowej
  3. współpraca z bankami, biegłymi rewidentami, firmami ubezpieczeniowymi, organami podatkowymi
  4. koordynowanie zadań księgowych i weryfikacja ich realizacji
  5. przygotowywanie raportów i analiz finansowych na potrzeby instytucji zewnętrznych (banki, GUS, NBP)
  6. reprezentacja i odpowiedzialność za przeprowadzane kontrole (m.in. US, ZUS)
  7. nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów
  8. organizacja i kierowanie działem księgowości
  9. przygotowywanie projektów polityk, procedur, regulaminów dotyczących zakresu odpowiedzialności

Zakres obowiązkow:

  • zarządzanie zadaniami bieżącymi i projektami pod względem rachunkowym, finansowym i podatkowym
  • prowadzenie rachunkowości zgodnie z ustawą o rachunkowości i przepisami prawa podatkowego
  • nadzór nad pracą działu księgowości
  • współpraca ze wszystkimi działami firmy, w zakresie dotyczącym wykonywanych obowiązków
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • przygotowywanie raportów na potrzeby Zarządu i zewnętrznych instytucji
  • współpraca z audytorami zewnętrznymi Spółki, organami podatkowymi oraz bankami
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych
  • analiza kosztów i cen produkowanych wyrobów oraz sporządzanie kalkulacji cen wyrobów
  • udział w planowaniu budżetu spółki

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie ekonomiczne (ekonomia/finanse/rachunkowość)
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w spółce kapitałowej
  • znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i podatków
  • doświadczenie w raportowaniu (znajomość ustawy o rachunkowości, doświadczenie w przygotowywaniu sprawozdań finansowych)
  • doświadczenie we współpracy z audytorami
  • znajomość przepisów prawa pracy w zakresie podstawowym
  • znajomość systemu klasy ERP, bardzo dobra znajomość pakietu Office
  • otwartość, komunikatywność, umiejętność podejmowania decyzji, odpowiedzialność, umiejętność kierowania zespołem, dokładność, terminowość

ZAPEWNIAMY

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system motywacyjny
  • szeroki pakiet socjalny
  • stałe zatrudnienie
  • niezbędne wyposażenie stanowiska (komputer, telefon służbowy)
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym
  • możliwość rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymogi, zainteresowane ofertą prosimy o skadanie CV ze zdjęciem i LM:

 - osobiście w siedzibie spółki

 - pocztą na adres spółki: Dora Metal Sp. z o.o., ul. Chodzieska 27, 64-700 Czarnków

 - drogą elektroniczną na adres: kadry@dora-metal.pl w tytule "Aplikacja"

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, do CV prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

ELEKTROMONTER

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie, montaż i podłączenie instalacji elektrycznych zgodnie z dokumentacją konstrukcyjno-technologiczną/ dokumentacją techniczną
  • regulacja urządzeń elektrycznych
  • wykonywanie pomiarów diagnostyczno-kontrolnych układów elektrycznych

Wymagania:

  • wyksztalcenie zasadnicze kierunkowe – elektryk
  • uprawnienia SEP do 1kV
  • znajomość i umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność czytania karty technologicznej i instrukcji wykonywania operacji
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku elektromontera
  • sprawność manualna
  • dokładność i precyzja

ZAPEWNIAMY

  • satysfakcjonujące wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny

Grupę Dora Metal tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Nasze grono to 300 profesjonalistów zatrudnionych w centrali firmy, biurach w Polsce i Europie.
Nasi pracownicy pomagają klientom, służąc im poradami, wspierając ich w zakresie doboru urządzeń, projektowaniu czy realizacji zamówienia.
Chcielibyśmy, abyś dołączył do nas i pomógł w realizacji naszej misji! Zobacz też jak dbamy o naszych specjalistów