Grupę Dora Metal tworzą ludzie z pasją i doświadczeniem. Nasze grono to 300 profesjonalistów zatrudnionych w centrali firmy, biurach w Polsce i Europie.
Nasi pracownicy pomagają klientom, służąc im poradami, wspierając ich w zakresie doboru urządzeń, projektowaniu czy realizacji zamówienia.
Chcielibyśmy, abyś dołączył do nas i pomógł w realizacji naszej misji! Zobacz też jak dbamy o naszych specjalistów

TECHNOLOG - MIEJSCE PRACY CZARNKÓW
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane – mechanika i budowa maszyn, mechatronika, specjalność obróbka plastyczna, spawalnictwo itd.),
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku technologa lub pokrewnym,
  • znajomość technologii metali w szczególności: obróbka plastyczna blach, spawanie, zgrzewanie, szlifowanie,
  • znajomość procesów technologicznych montażu zespołów i kompletnych wyrobów, w tym technik montażu mechanicznego,
  • znajomość procesów produkcyjnych,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność opracowywania dokumentacji w programach do projektowania (2D/3D)– preferowane Solid Edge (2D/3D) lub Solid Works (2D/3D),
  • umiejętność przygotowania rysunków wykonawczych w zapisie DXF,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub j.niemieckiego.
Zakres obowiązków:
  • tworzenie, modernizacja i optymalizacja procesów technologicznych,
  • poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań technicznych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia,
  • projektowanie procesów technologicznych i opracowywanie dokumentacji technologicznej z uwzględnieniem optymalizacji procesu produkcji,
  • realizowanie strategii w zakresie rozwoju produktów i technologii z uwzględnieniem kosztów i efektywności produkcji,
  • uczestniczenie w pracach rozwojowych produkowanych wyrobów w zakresie technologiczności konstrukcji,
  • weryfikacja dokumentacji konstrukcyjnej w zakresie technologiczności konstrukcji,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej, weryfikacja jej kompletności,
  • współpraca z innymi działami związanymi z procesem technologicznym i realizacją produkcji,
  • nadzór technologiczny nad procesem produkcji,
  • współpraca w zakresie tworzenia programów do wykrawania na maszynach CNC.
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie oraz atrakcyjny system motywacyjny,
  • szeroki pakiet socjalny,
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.
SPECJALISTA DS. ORGANIZACJI PRODUKCJI - MIEJSCE PRACY CZARNKÓW
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (mechaniczne, technologiczne, konstrukcyjne),
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku – preferowane w branży mebli i urządzeń dla gastronomii,
  • znajomość zasad związanych z opracowywaniem, wdrażaniem procesów technologicznych w zakresie narzędzi i wyposażenia maszyn i urządzeń wykorzystywanych w procesie produkcyjnym,
  • umiejętność opracowywania dokumentacji w programach do projektowania (2D/3D) – preferowane Solid Edge (2D/3D) lub Solid Works (2D/3D),
  • umiejętność dobrej obsługi pakietu Microsoft Office,
  • komunikatywność oraz umiejętność zarządzania zespołem,
  • dobra organizacja pracy własnej i dokładność w działaniu,
  • mile widziana znajomość j.angielskiego i/lub j.niemieckiego.
  • wyznaczanie kierunków oraz ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych w sposób zapewniający maksymalne wykorzystanie wszystkich zasobów, osiągnięcie założonych parametrów technologicznych oraz standardów jakości,
  • organizacja procesu technologicznego, wyznaczenie przestrzeni produkcyjnej, wybór efektywnej metody montażu, organizację stanowisk pracy, linii montażowych/ produkcyjnych,
  • optymalizacja procesów technologicznych,
  • opracowywanie i zarządzanie dokumentacją technologiczną,
  • przygotowywanie i wdrażanie instrukcji warsztatowych,
  • realizacja procesu nowych uruchomień maszyn produkcyjnych – praca przy inwestycjach,
  • nadzór nad wyposażeniem maszyn w narzędzia i przyrządy oraz ich doposażenie,
  • współpraca z innymi działami firmy podczas realizacji procesów,
  • przygotowywanie raportów i prezentacja wniosków z analiz.
Oferujemy:
  • możliwość ciągłego rozwoju.
KONSTRUKTOR - MIEJSCE PRACY CZARNKÓW
Wymagania:
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku konstruktora lub pokrewnym,
  • znajomość zasad związanych z opracowywaniem, wdrażaniem dokumentacji niezbędnej do realizacji procesu produkcyjnego, np. dokumentacja konstrukcyjna (wizualizacje), dokumentacja technologiczna,
  • znajomość konstrukcji mebli i urządzeń gastronomicznych,
  • znajomość technologii obróbki plastycznej blach,
  • umiejętność opracowywania dokumentacji w programach do projektowania (3D) - preferowane Solid Edge (3D) lub Solid Works (3D)
  • dyspozycyjność, kreatywność,
  • mile widziana znajomość j. angielskiego i/lub niemieckiego.
  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej w formacie 2D, 3D:
    • tworzenie rysunków wykonawczych, złożeniowych dla realizowanych zleceń,
    • tworzenie zestawień materiałowych, specyfikacji i szkiców,
  • praca w zakresie ofertowania, przygotowania założeń, szkiców, wizualizacji itp. pod zapytania ofertowe:
    • współpraca z klientami dla przygotowania dokumentacji wyrobów,
  • analiza istniejących konstrukcji i proponowanie nowych rozwiązań,
  • poszukiwanie na rynku nowych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych oraz inicjowanie ich wdrożenia,
  • współpraca z innymi działami związanymi z procesem technologicznym i konstrukcyjnym
Oferujemy:
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego

Wyślij do nas swoje CV na adres e-mail: kadry@dora-metal.pl, wyślij pocztą tradycyjną lub przynieś do siedziby firmy. Pamiętaj, aby zapoznać się z informacją dla osób składających CV w zakładce RODO, a na swoim cv umieścić poniższą informację:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dora Metal Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko."