Urządzenia chłodnicze

fotka3

Urządzenia chłodnicze to nieodłączny element wyposażenia każdej kuchni w restauracjach, hotelach, na stołówkach czy w kawiarniach. Oferujemy najwyższej jakości sprzęt, który posłuży przez wiele lat. Stawiamy na wygodę i funkcjonalność, a dzięki naszym produktom możliwe jest trzymanie świeżych produktów nawet w zapasowych ilościach. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Przygotujemy projekt na zaaranżowanie nawet małej przestrzeni w kuchni.

Meble chłodnicze powinny być niezawodne i oferować odpowiednią temperaturę do przechowywania różnych produktów. Wyposażając od lat całe kuchnie w branży gastronomicznej, oferujemy nie tylko szafy chłodnicze, ale także stoły chłodnicze i mroźnicze, które pozwalają na przygotowywanie dań na zimno np. z surowych produktów. Nasza oferta obejmuje:

Urządzenia chłodnicze niezbędne w gastronomii 

Urządzenia chłodnicze w gastronomii mogą przybierać różną postać. Ze względu na inne zapotrzebowanie na taki sprzęt każdej restauracji, kawiarni czy stołówki, oferujemy kilka modeli szaf chłodniczych i mroźnych m.in.:

  • Szafy chłodnicze
  • Szafy chłodnicze z drzwiami przeszklonymi
  • Szafa chłodnicza piekarnicze
  • Szafy chłodnicze bankietowe
  • Szafa chłodniczo-mroźnicza
  • Szafy mroźnicze

Urządzenia te są profesjonalne i nowoczesne. Zastosowane systemy oszczędzania energii pozwalają na zmniejszenie rachunków za prąd. Obejmują one również wprogramowany alarm, który uaktywnia się przy otwartych drzwiach. Wygodna i ergonomiczna budowa urządzeń chłodniczych umożliwia łatwą i bezproblemową konserwację oraz serwisowanie sprzętu.

Oferowane przez nas schładzarki, które również zaliczane są do urządzeń pożądanych, jeśli chodzi o wyposażenie kuchni gastronomicznych, charakteryzują się szybkim chłodzeniem i zamrażaniem produktów. Dzięki temu ograniczony jest rozwój bakterii, a jedzenie nie traci jakości, smaku oraz cennych wartości odżywczych. Znajdziesz u nas m.in.:

Niezawodne wyposażenie gastronomiczne, które oferujemy, to także meble gastronomiczne, dla których przygotowujemy wcześniej projekt technologiczny. Doskonale wiemy, że mniejsze przestrzenie mogą sprawiać trudność przy ich aranżacji, dlatego nasi profesjonalni doradcy dobiorą odpowiednie rozwiązania. Ponadto, w Dora Metal staramy się nie szkodzić środowisku. Nasze urządzenia chłodnicze i mroźnicze zostały zaprojektowane w oparciu ekologiczne czynniki chłodnicze R290 oraz R455A o niskim współczynniku GWP.

Sprawdź również takie urządzenia chłodnicze jak:

Proekologiczne projektowanie to nasz priorytet

Kupując nową szafę Dora Metal macie Państwo pewność, że otrzymujecie urządzenie w pełni przyjazne środowisku naturalnemu.

Innowacje

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dbając o środowisko naturalne

Wydajność

Najwyższej klasy dynamika naszych urządzeń

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzedażowy i posprzedażowy naszych urządzeń

Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter
dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent