Meble gastronomiczne

Meble gastronomiczne ze stali nierdzewnej to najlepszy wybór jeśli chodzi o urządzenie i wyposażenie kuchni w restauracjach, kawiarniach czy innych zakładach z branży gastronomicznej. Pozycje pochodzące od Dora Metal charakteryzują się wysoką trwałością oraz solidnym wykonaniem. Zostały wyprodukowane z różnych materiałów (np. blacha, deski poliamidowe), które świetnie sprawdzają się w styczności z żywnością, są łatwe w czyszczeniu oraz dezynfekcji. 

Dzięki dobrej organizacji i ergonomii, meble ze stali nierdzewnej pozwolą zachować wiele miejsca i blatu roboczego do pracy. Wyposażenie gastronomiczne, które oferujemy, jest ciągle udoskonalane, a rozwiązania dobierane do wygody i funkcjonalności w kuchniach. Współpracujemy z restauracjami, hotelami, barami i stołówkami.


2021 - Suma Service - Radisson Kołobrzeg - kuchnia, bar - PL (55)

Meble ze stali nierdzewnej wykonane na wymiar dla branży gastronomicznej 

Meble ze stali nierdzewnej na wymiar to jedna z propozycji, które oferujemy naszym klientom. Dzięki temu nawet najmniejsze kuchnie w kawiarniach czy barach będą mogły być wyposażone w funkcjonalne meble, bez marnowania cennego miejsca. Szafki gastronomiczne są pojemne, a niektóre ich wymiary pozwalają na przechowywanie nawet większego sprzętu kuchennego, który jest używany sporadycznie.

Działając z korzyścią dla naszych klientów, oferujemy nie tylko sam produkt w postaci mebli gastronomicznych, ale także profesjonalne doradztwo i wykonanie projektu. Zdajemy sobie sprawę, że każda przestrzeń wymaga zastosowania nieco innych rozwiązań. Meble gastronomiczne będą się nieco różnić również pod kątem tego, jaki jest zakres dań oferowanych przez restauracje, bary i stołówki. Dysponujemy także różnymi modelami poszczególnych elementów mebli i sprzętu. Okapy gastronomiczne mogą mieć różne wymiary i cechować się odmienną mocą w zależności od innych aspektów takich jak kuchenka czy ogólny system wentylacji w kuchni.

Gwarantujemy wysoką jakość i zadowolenie z użytkowania mebli gastronomicznych. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów współpracy.

Proekologiczne projektowanie to nasz priorytet

Kupując nową szafę Dora Metal macie Państwo pewność, że otrzymujecie urządzenie w pełni przyjazne środowisku naturalnemu.

Innowacje

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dbając o środowisko naturalne

Wydajność

Najwyższej klasy dynamika naszych urządzeń

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzedażowy i posprzedażowy naszych urządzeń

Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter
dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent