Urządzenia grzewcze

Urządzenia grzewcze w gastronomii są równie ważne jak te chłodnicze. To dzięki nim można przygotować pyszne i smakowite dania, po które wracają klienci restauracji, kawiarni czy stołówek. Oferujemy wysokiej jakości sprzęt, który pozwoli na bezpieczną oraz higieniczną obróbkę termiczną produktów spożywczych.

Urządzenia grzewcze, które dostarczamy naszym klientom, to wysokiej jakości elementy wyposażenia gastronomii. Stawiamy przede wszystkim na niezawodność i gwarancję używania sprzętu przez wiele lat. Nowoczesne rozwiązania idealnie wpisują się w nowatorskie technologie w kuchni. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą. Przygotujemy projekt pod każdą kuchnię tak, aby zachować jej ergonomię oraz wygodę pracy.

fotka3

Urządzenia grzewcze, które wykorzystywane są w gastronomii 

Do urządzeń grzewczych, które można znaleźć w naszej ofercie, zaliczamy między innymi bemary. Świetnie sprawdzają się w przypadku podawania dań na ciepło np. na stołówkach lub w hotelach. Oferta śniadaniowa, obiadowa i kolacyjna zawsze obejmuje posiłki przygotowywane do spożycia na ciepło, dlatego taka pozycja w wyposażeniu kuchni powinna być obowiązkowa. Bemary mogą być stacjonarne, z szafką oraz jezdne, w zależności od potrzeb.

Z urządzeń grzewczych do zabudowy oferujemy między innymi wanny bemarowe, płyty grzewcze oraz tuby do dystrybucji talerzy tak, aby były one nieustannie podgrzewane. Wyposażenie gastronomiczne wykonane jest ze stali nierdzewnej, co przekłada się także na utrzymanie czystości i możliwość regularnej dezynfekcji wszystkich powierzchni.

Znajdziesz u nas również meble gastronomiczne wykonywane pod wymiar (po wcześniejszym sporządzeniu projektu) oraz urządzenia chłodnicze, w tym także schładzarki szokowe. Pozwalają one na szybkie schłodzenie i zamrożenie produktów spożywczych, a tym samym na zahamowanie rozwoju bakterii.

Proekologiczne projektowanie to nasz priorytet

Kupując nową szafę Dora Metal macie Państwo pewność, że otrzymujecie urządzenie w pełni przyjazne środowisku naturalnemu.

Innowacje

Wdrażamy innowacyjne rozwiązania dbając o środowisko naturalne

Wydajność

Najwyższej klasy dynamika naszych urządzeń

Serwis

Zapewniamy profesjonalny serwis sprzedażowy i posprzedażowy naszych urządzeń

Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter
dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent