MultiChef - wielofunkcyjny stół z chłodzonym blatem

stół jezdny do przygotowania potraw

Wymiary (SxGxW): w zależności od modelu*:

 • 1055x700x1100 mm
 • 1400x700x1100 mm
 • 1745x700x1100 mm
 • 2090x700x1000 mm

Klasa klimatyczna: 3

Czynnik chłodniczy: R455A

Zasilanie: 220V/ 16A

Moc chłodnicza: 1800W

Temperatura: +7oC nad blatem roboczym przy temp. otoczenia do 25oC i wilgotności względnej powietrza do 60%

Wyposażenie:

 • deski poliamidowe GN 1/1, 2-5 szt. w zależności od modelu
 • szyba tylna pionowa wyjmowana
 • pojemnik na skropliny GN 1/2 h=200
 • sterownik cyfrowy z wyświetlaczem
logo MultiChef 2

Opcje / akcesoria:

 • Lampa bakteriobójcza (UV-C) (oznaczenie LUNC),
 • Zestaw wysuwany: Ociekacz z podwyższonymi brzegami, rama wkładana na pojemnik GN 1/1 ,ruszt GN 1/1, rant tylny wkładany (ozn. GSC),
 • Ramka na pojemniki GN 1/6 h=100 (ozn. MSB),
 • Dodatkowa osłona szklana (ozn. MPH).

* przy zamontowaniu dodatkowej osłony szklanej (MPH), do wysokości należy dodać 182 mm (h=1282 mm).

** Ilość pojemników GN 1/6 możliwych do umieszczenia w ramce. Pojemniki nie należą do zestawu

Zadzwoń do nas!

Dowiedz się więcej od naszego doradcy.

Jedno urządzenie - tak wiele możliwości

sushi bar

Sushi Bar

lada sałatkowa kopia

Lada Sałatkowa

live cooking kopia

Live Cooking

miejsce obróbki mięs kopia

Sta. obróbki wstępnej

stanowisko obróbki wstępnej kopia

Stół bankietowy

stół kanapkowy kopia

Stół kanapkowy

Stół świetnie sprawdza się do przygotowania m.in. kanapek czy sushi. Może być wykorzystywany jako bar sałatkowy, stół bankietowy do przygotowania przystawek oraz jako element linii wydawczej w szkole czy restauracji pracowniczej.
Doskonale sprawdzi się również jako element łańcucha chłodniczego służąc do przygotowania i porcjowania mięs, serów czy warzyw.

stół jezdny do przygotowania potraw

Mobilność i wszechstronność
w wielu wymiarach

01.

Gotowanie w idealnych warunkach

Nie musisz się martwić o klimatyzowane pomieszczenie. Mobilny stół do przygotowania potraw LS-00 utrzymuje bezpieczną temperaturę nad powierzchnia roboczą, dzięki czemu Twoje produkty są zawsze odpowiednio chłodne. Kontrolowana temperatura nie przekracza +7oC.

Bezpiecznie przygotujesz produkty i całe dania, a Twoi goście docenią Twój profesjonalizm oglądając przygotowania na żywo.

85697690-EF69-4C6F-B8B8-69FB8F119E8D_1_201_a-min-min

02.

Rozszerzaj możliwości

Stół mobilny do przygotowania potraw możesz skonfigurować odpowiednio pod własne potrzeby. Wyposażenie opcjonalne pozwoli Ci na dopasowanie urządzenie pod własne wymagania.

 • Lampy bakteriobójcza UV-C ogranicza ryzyko rozwoju drobnoustrojów, wirusów i bakterii krążących w przepływającym powietrzu.
 • Zestaw: ociekacz, rama na pojemnik GN 1/1, ruszt GN 1/1 i rant tyny wkładany pozwalają na dopasowanie powierzchni roboczej do aktualnie wykonywanych czynności. Dzięki szerokiej gamie dodatków w zestawie, praca jest łatwiejsza i szybsza. Części zestawu w prosty sposób umieścisz w miejscu jednej z desek poliamidowych.
 • Ramka na pojemniki GN 1/6 h=100 pozwoli podwiesić pojemniki pod kątem w wygodny sposób. Takie ustawienie zwiększa wygodę i ergonomię pracy. Szybciej i prościej posegregujesz składniki. Pokrojone warzywa, ryby, a nawet owoce morza do serwowania sałatek, kanapek czy sushi masz na wyciągnięcie ręki.
 • Dodatkowa, szklana osłona zapewnia większy komfort pracy i bezpieczeństwo przygotowywania potraw.
Zrzut ekranu 2022-07-19 o 11.07.47 Duży

03.

Solidna technologia i trwałość

Stół w całości wykonany jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, która jest trwała i solidna. Wykorzystane deski poliamidowe do krojenia to wytrzymały i przystosowany do kontaktu z żywnością materiał, a dodatkowo łatwo się czyści.

Zastosowanie izolacji poliuretanowej (PUR) zwiększa wydajność urządzenia oszczędzając prąd, a Ty oszczędzasz pieniądze.

Zadzwoń do nas!

Napisz do nas!

1
2
4
3
Mobilny stół z chłodzonym blatem do przygotowywania potraw to innowacyjne rozwiązanie oferowane przez firmę Dora Metal. Ten rodzaj stołu został specjalnie zaprojektowany dla profesjonalnych kuchni i restauracji, aby zapewnić wygodne i higieniczne warunki podczas przygotowywania potraw.

 

Same PLUSY

+ Chłodzony blat: Stół wyposażony jest w specjalny chłodzony blat, który utrzymuje niską temperaturę. To umożliwia przechowywanie i przygotowywanie składników spożywczych, takich jak surowe mięso, ryby czy warzywa, w odpowiednich warunkach, aby zapobiec wzrostowi bakterii i utrzymaniu świeżości produktów.

 

+ Mobilność: Stół jest wyposażone w kółka, co umożliwia łatwe przemieszczanie w kuchni lub restauracji. Dzięki temu szefowie kuchni i personel mają elastyczność w ustawianiu stołu w dogodnym miejscu w zależności od potrzeb.

 

+ Wielofunkcyjność: Mobilny stół MultiChef z chłodzonym blatem,  może pełnić funkcje stołu do pracy, do przygotowania potraw, baru sałatkowego czy baru sushi co zapewnia wszechstronność i ułatwia pracę kucharzy.

 

+ Higiena: Stół Dora Metal z chłodzonym blatem MultiChef jest zaprojektowany z myślą o utrzymaniu najwyższych standardów higieny. Chłodzenie blatu pomaga kontrolować temperaturę i minimalizować ryzyko rozwoju bakterii, a stół wykonany z wysokiej jakości materiałów, takich jak stal nierdzewna, jest łatwy do czyszczenia i dezynfekcji.

 

+ Trwałość i solidność: Produkty Dora Metal słyną z trwałości i solidnego wykonania. Stoły MultuChef z chłodzonym blatem są wykonane z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długotrwałe użytkowanie nawet w intensywnych warunkach gastronomicznych.

 

+ Mobilny stół z chłodzonym blatem do przygotowywania potraw to doskonałe rozwiązanie dla profesjonalnych kuchni i restauracji, firm cateringowych czy barów sushi, które stawiają na wysoką jakość, funkcjonalność i higienę w procesie przygotowywania potraw.
dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent