Zdalny monitoring - ochrona Twoich produktów spożywczych w urządzeniach chłodniczych i mroźniczych

Zadzwoń do nas!

Dowiedz się więcej od naszego doradcy.

szafa zdalny monitoring mały
Zrzut ekranu 2022-06-28 o 11.15.43

Temperatura pod kontrolą przez całą dobę!

01.

Włącz pęłną ochronę

Czy zawsze masz pewność, że wszystko działa jak należy?

Zdalny monitoring temperatur to nie tylko zapisywanie danych w chmurze. Moduł pozwala na pomiar temperatury oraz wilgotności, a w przypadku zaniku prądu, spadku lub wzrostu temperatury wyśle powiadomienie na telefon czy mail.

 

 

 

02.

Dlaczego warto mieć zdalny monitoring?

Zawsze masz kontrolę nad pomiarem i temperaturą urządzeń.

 

03.

Zobacz kilka przydatnych informacji

Zyskaj wiele funkcji wybierając urządzenia chłodnicze oraz mroźnicze Dora Metal ze zdalnym monitoringiem. Twoja praca stanie się łatwiejsza, a zaoszczędzony czas wykorzystaj na inne cele. Wszystko pod kontrolą z komputera czy telefonu.

Zdalny monitoring może obsłużyć nawet do trzech urządzeń jednocześnie, dzięki możliwości rozbudowy możesz podłączyć wszystkie swoje urządzenia chłodnicze do zdalnego monitoringu i mieć zawsze pewność, że działają poprawnie i bez przerwy.

 

Zadzwoń do nas!

Dowiedz się więcej od naszego doradcy.

Czy warto mieć zdalny monitoring?

Ciągła rejestracja temperatury w urządzeniach chłodniczych to nie tylko wymóg sanepidu, ale Twoje bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób, jedzących przygotowane przez Twoją kuchnię posiłki. Codzienne sprawdzanie i ręczne zapisywanie danych na pewno jest uciążliwe i czasochłonne. Żeby mieć zawsze kontrolę nad dobrą temperaturą w urządzeniach chłodniczych i mroźniczych warto pomyśleć o rozwiązaniu, które zaoszczędzi Twój czas i zwiększy bezpieczeństwo gości.

 

Jak ułatwić sobie codzienną pracę związaną ze spisywaniem temperatur w lodówkach podblatowych, szafach chłodniczych czy szafach mroźniczych?

Rozwiązanie jest być bardzo proste. Wprowadziliśmy do naszej oferty zdalny monitoring urządzeń chłodniczych i mroźniczych, żeby ułatwić prace restauratorom, kuchrzom, a także właścicielom hoteli i restauracji.

Szafy do przechowywania Dora Metal możesz wyposażyć w zdalny monitoring temperatur, który dzięki sieci Wifi wszystkie dane pomiarowe zapisze w chmurze. Nasz zdalny monitoring to nie tylko podgląd w czasie rzeczywistym ale też dostęp do temperatur każdego podłączonego urządzenia, w każdym momencie i z każdego miejsca na Świecie.

Zdany monitoring szaf chłodniczych gromadzi dane w chmurze. Podgląd masz w przeglądarce internetowej lub w dedykowanej aplikacji mobilnej. Nie musisz codziennie chodzić od urządzenia do urządzenia, wystarczy że włączysz przegląd danych i już, sprawa załatwiona. Proste, prawda?

szafa zdalny monitoring mały

Dlaczego nasze szafy chłodnicze?

DM-92132 - Szafa linii PREMIUM

Szafy z linii PREMIUM DORA METAL to połączenie najwyższej jakości wykonania, wysokich parametrów pracy i nowych technologii. Tłoczone prowadnice komory oraz dotykowy panel sterowania podnoszą komfort i higienę pracy. Wnętrze oraz poszycie zewnętrzne urządzenia wykonane jest z wysokiej jakości blachy nierdzewnej w standardzie AISI 304. Dzięki aż 90mm izolacji szafy z linii PREMIUM cechują się doskonałymi parametrami oraz długim czasem autonomii.

 

Parametry

Szafa chłodnicza DM-92132 z drzwiami przeszklonymi

  • 520 L pojemności użytkowej
  • Zakres temperatur +2/+10°C
  • Klasa energetyczna C
  • Klasa klimatyczna 5 (praca w otoczeniu do +40°C)
  • agregat w formie monobloku
  • Moc chłodnicza 406W
  • 90 mm izolacji

 

Autonomia urządzeń chłodniczych

Ważną cechą szaf chłodniczych i mroźniczych jest ich zdolność do utrzymania temperatury w komorze. Pomaga to nie tylko osiągnąć wyższą dynamikę urządzenia, ale również utrzymać nasze potrawy i składniki w wymaganej temperaturze w przypadku przerwy w dostawie zasilania.

Szafy chłodnicze i mroźnicze z linii PREMIUM osiągają długie czasy utrzymania temperatury dzięki wysokiej jakości izolacji o grubości aż 90mm i gęstości 40kg/m3

Zadzwoń do nas!

Napisz do nas!

dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent