22 czerwca na poznańskiej Cytadeli odbył się Piknik na Fest – drugie Święto Wielkopolski. Na zaproszenie Marszałka Województwa Wielkopolskiego, Marka Woźniaka, firma Dora Metal miała zaszczyt wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu. Piknik zgromadził tysiące mieszkańców regionu, którzy przybyli, aby wspólnie świętować integrację i prezentację osiągnięć samorządu województwa.

Sercem imprezy było Miasteczko Samorządowe. Oprócz udziału w piknikowych atrakcjach, można tam było dowiedzieć się, czym zajmuje się Urząd Marszałkowski oraz instytucje i jednostki Samorządu Województwa Wielkopolskiego w całym regionie. Podczas wydarzenia pokazano, jak ważne dla Samorządu są inwestycje w gospodarkę, transport, zdrowie, edukację, sport, kulturę i ochronę środowiska.

Dora Metal, jako Laureat konkursu „i-Wielkopolska Innowacyjni dla Wielkopolski” była częścią stoiska „Gospodarka przyszłości”, gdzie prezentowała nagrodzoną w 2022 roku szafę do ozonowania Ozone Cleaner. W podziękowaniu za udział w tym wyjątkowym święcie, wystosowanym do prezesa spółki Dora Metal, podkreślono wagę budowy świadomości o sile gospodarczej i technologicznej naszego regionu.

fot. 2 i 3 UMWW w Poznaniu