Udało się, zdobyliśmy nagrodę Marszałka Województwa Wielkopolskiego w konkursie I-Wielkopolska – Innowacyjni dla Wielkopolski w kategorii Inteligentne specjalizacje dla Wielkopolski.

Konkurs I-Wielkopolska służy rozwojowi i wspieraniu specjalnych działań, a także promocji przedsiębiorstw z obszaru Wielkopolski.

Kapituła konkursu wyłoniła nas z pośród 12 kandydatów zgłoszonych do konkursu. Prezes Zarządu Jan Polcyn osobiście odebrał nagrodę z rąk Jacka Bogusławskiego Członka Zarządu Województwa Wielkopolskiego.

Komora do dezynfekcji ozonem jest produktem innowacyjnym, rozwojowym, który używany jest w miejscach, gdzie wymagana jest najwyższa skuteczność, szybki czas dezynfekcji oraz możliwość dezynfekowania delikatnych przedmiotów. Komora została bardzo doceniona przez obiekty medyczne jak szpitale w Czarnkowie, Poznaniu czy w Warszawie.

Dezynfekcja to nie jedyne zastosowanie naszej komory. Dzięki właściwościom generowanego ozonu urządzenie świetnie sprawdza się do usuwania zapachów z ubrań i przedmiotów. Odświeżanie rzeczy, których nie można wyprać w tradycyjny sposób jest bardzo przydatne w takich miejscach jak teatry czy pralnie.

Więcej o naszej komorze do dezynfekcji dowiecie się tutaj: https://www.dora-metal.pl/szafa-dezynfekujaca/