👉🛡Zwiększ ochronę z urządzeniami Dora Metal w miejscu pracy❗️

🏢W biurze czy sali konferencyjnej korzystaj z przepływowej #LampyUVC, która nieustannie oczyszcza powietrze zabijając wirusy i bakterie. Nasza lampa zapewni bezpieczne powietrze💨, a Ty spokojnie możesz pracować i prowadzić spotkania🤓. Twoi goście napewno docenią starania o wspólne bezpieczeństwo👏. 

👨🏻‍🍳Kuchnię catringową czy hotelową po zakończonej pracy zdezynfekujesz #LampąUVC o bezpośrednim działaniu ✳️. Wszystkie powierzchnie będą pozbawione najmniejszej bakterii🦠, bez użycia dodatkowych środków chemicznych. Lampę pozostaw na noc🌘, a kuchnia zdezynfekuje się sama. 

👉Problem zapachów czy grzyba🍄 w pomieszczeniach rozwiążesz #OzonatoremPomieszczeń. Nasze urządzenia z włącznikiem czasowym ⏲rozprawi się z pleśnią, grzybami, zapachami 🦠wirusami i 🧫bakteriami. ✅Wiele pomieszczeń to nie problem, nasz ozonator ma kółka więc łatwo go transportować. 

👡👔🥼🦺Ubrania, buty, narzędzia czy inne elementy zdezynfekujesz i odświeżysz w #OzoneCleaner czyli #KomorzedoOzonowania. Kilka dostępnych wariantów to najlepsze dopasowanie do Twoich potrzeb. 

🦾Możliwości naszej komory to bezpieczna, skuteczna i szybka dezynfekcja❌🦠, pozbywanie się zapachów, pleśni, grzybów bakterii i 🦠wirusów w każdym momencie.

⚠️Kompleksowo wyposaż swój hotel🏨, pensjonat, szpital🏥 czy biuro🏢 w najwyższej klasy urządzenia od polskiego🇵🇱 producenta. Dezynfekuj skutecznie i bezpiecznie z Dora Metal 💙Bezpieczeństwo i Higiena. 

#ochrona #bezpeczenstwoihigien #dorametal #walkazcovid #grupadorametal #chcemykoniecpandemii