Nasze 30 letnie doświadczenie w produkcji urządzeń chłodniczych wykorzystujemy do walki z pandemią i koronawirusem.

Do naszej oferty wprowadzamy schładzarki na szczepionki.

Oferowane przez nas urządzenia zapewnią przede wszystkim bezpieczne przechowywanie preparatów przeznaczonych dla pacjentów. Profesjonalne urządzenia i monitoring parametrów pozwalają na ciągłą kontrolę temperatury, co daje maksimum pewności, że szczepionki są prawidłowo przechowywane.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo dwa modele schładzarek. DM-92601-V i DM-92602-V.

Oba warianty są wyposażone w optyczny i akustyczny alarm otwartych drzwi oraz kontrolę prawidłowej temperatury. Urządzenia sterowane są za pomocą elektronicznego modułu z cyfrowym wyświetlaczem. Wnętrze komory oświetlane jest przez lampy led. W standardzie zamocowany jest również zamek drzwi, aby zabezpieczyć dostęp przed osobami nieupoważnionymi.

Nasze schładzarki na szczepionki z powodzeniem nadają się do przychodni, punktów farmaceutycznych, aptek i punktów szczepień, czy do szpitali.

Aktualnie w dobie pandemii koronawirusa, takie urządzenia są niezbędne do prawidłowego przechowywania szczepionek.

Schładzarki w zależności od modelu są wyposażone w system monitoringu pracy. Najwyższa wersja schładzarki wyposażona jest w:

-system monitorowania i rejestracji temperatury z powiadomieniami sms oraz e-mail,

- alarmie niskiej i wysokiej temperatury

-zaniku napiecia

- awarii sondy czy modułu

Monitoring M2 to pewność, że nasze urządzenie pracuje nieprzerwanie, jest wydajne i chroni preparaty jak szczepionki czy leki przed nieprawidłową zbyt wysoką lub zbyt niską temperaturą.