Restauracje

Wyposażenie technologiczne obiektów restauracyjnych realizowane w oparciu o Twoje indywidualne preferencje i wymagania.

Bary

Innowacyjne rozwiązania barowe skrojone pod Twoje indywidualne potrzeby biznesowe.

Hotele

Bufety śniadaniowe, wyposażenie kuchni oraz innych pomieszczeń związanych z obróbką i dystrybucją posiłków w Twoim hotelu.

Kantyny / stołówki

Nowoczesne systemy dystrybucji posiłków projektowane tak, by nikt nie musiał stać w kolejkach.

Idealna inwestycja pod Twój biznes

ikona1

DORADZTWO

Poznajemy Twoje oczekiwania
Dobieramy najlepsze rozwiązania

ikona2

PROJEKT

Przygotowujemy projekt dokładnie
pod Twój biznes

ikona3

DECYZJA

Omawiamy ofertę
Dokonujemy ostatecznych zmian

ikona4

REALIZACJA

Produkujemy wyposażenie
Dostarczamy i montujemy

Profesjonalne urządzenia gastronomiczne
dla Twojego biznesu!

Profesjonalny sprzęt gastronomiczny

Zdajemy sobie sprawę, że w gastronomii zapewnienie czystości i higiena użytkowania nabiera wyjątkowego znaczenia. Dlatego też w produkcji używamy tylko najlepszych jakościowo materiałów, takich jak choćby wysokogatunkowa stal nierdzewna. Ten trwały i wytrzymały materiał umożliwia wieloletnie, bezproblemowe użytkowanie urządzeń bez obaw o kwestie higieny czy zachowanie wyśrubowanych standardów, jakich wymaga branża. W naszej ofercie znajdziesz wyposażenie dla gastronomii, które w 100% pokryje zapotrzebowanie profesjonalnej kuchni.

Dora Metal oferuje wyposażenie gastronomiczne dla profesjonalnych kuchni. Jakie urządzenia do gastronomii znajdziesz w naszej ofercie?

  • Szafy chłodnicze – jedno- lub dwudrzwiowe, zabudowane albo z przeszklonymi drzwiami.
  • Stoły chłodnicze – mają blaty robocze wykonane ze stali nierdzewnej, które zapewniają dużą przestrzeń oraz higieniczne warunki do przygotowywania posiłków.
  • Schładzarki szokowe – pozwalają błyskawicznie schłodzić przyrządzone potrawy.
  • Podstawy chłodnicze – dysponują miejscem do przechowywania oraz blatem, który może być użyty do przygotowania posiłków.
  • Okapy gastronomiczne – wyciągowe służą do odprowadzania ciepła, pary i zapachów powstających w trakcie przygotowywania posiłków. Mamy też okapy nawiewno-wyciągowe i kondensacyjne.
  • Lampy UV-C – służą do dezynfekcji powietrza, zabijają wszelkie wirusy, grzyby, bakterie i pleśnie.
  • Szafa do dezynfekcji – wyposażona jest w pełni zautomatyzowany proces odkażania. Jako czynnik dezynfekujący stosuje się tu ozon.
  • Bary – odświeżona linia BARline to praktyczne urządzenia chłodnicze oraz meble dla barów, pubów, restauracji czy klubów.

Profesjonalne wyposażenie kuchni gastronomicznej to podstawa sukcesu. Zapoznaj się z naszymi katalogami, gdzie znajdziesz jeszcze więcej przydatnych urządzeń. Jako eksperci w branży zapewniamy fachowe doradztwo i wsparcie: od wyboru, przez użytkowanie, po serwis naszych produktów.

 

Wyposażenie gastronomiczne Dora Metal

Jako wiodąca w branży firma produkująca wyposażenie gastronomiczne dla sektora HORECA, nie spoczywamy na laurach. Zgodnie z naszym mottem: jesteśmy tam, gdzie gastronomia. Istniejemy na rynku od 1992 roku, a dziś naszą firmę tworzy grupa 300 osób, które każdego dnia dbają o jakość, co w efekcie przekłada się na zadowolenie klientów.

Dora Metal stawia na ciągły rozwój i udoskonalanie procesów produkcyjnych. Dzięki temu możemy poszczycić się mnogością nowoczesnych rozwiązań, których obecność ułatwia pracę restauracji, kawiarni, stołówek, sklepów z żywnością i wielu innych powiązanych z branżą spożywczą miejsc.

Dora Metal – sprzęt gastronomiczny do profesjonalnej kuchni

Planujesz zaopatrzyć się w funkcjonalne i nowoczesne wyposażenie kuchni gastronomicznej? Jesteś w dobrym miejscu. Dora Metal oferuje profesjonalny sprzęt kuchenny do restauracji, hoteli, cateringów, barów, obiektów zbiorowego żywienia (takich jak: kantyny pracownicze, stołówki, szkoły, przedszkola itp). Naszymi klientami są również sieci handlowe, które posiadają sekcje mięsne, rybne i serowe, w których wymagane jest wyposażenie ze stali nierdzewnej.

Wyposażenie gastronomiczne od Dora Metal – co nas wyróżnia

Mamy wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji wyposażenia gastronomicznego. Nasza oferta jest kompleksowa, ponieważ produkujemy różnorodne urządzenia do gastronomii: sprzęt chłodniczy i grzewczy, pełne ciągi wydawcze, meble i okapy oraz dedykowaną linię wyposażenia barów/pubów. Dora Metal tworzą też inne firmy jak Kromet, która uzupełnia naszą ofertę o tzw. kuchnię gorącą.

Nasz sprzęt gastronomiczny jest prosty w serwisowaniu, dysponujemy także siecią autoryzowanych partnerów handlowych i serwisowych. Przy produkcji urządzeń stawiamy na jakość, precyzję i dopracowanie wszystkich szczegółów na montażu. Używamy najlepszych materiałów i korzystamy z nowoczesnych technologii. Nasze urządzenia i meble są trwałe, dlatego możesz mieć pewność, że wyposażenie gastronomiczne od Dora Metal to inwestycja na lata.

Poza technologią i materiałami użytymi do produkcji, zwracamy szczególną uwagę na ergonomię pracy kucharzy i barmanów, a także design naszych wyrobów.

Wybierz specjalistyczne wyposażenie kuchni gastronomicznej od Dora Metal i stwórz trwałe, eleganckie i funkcjonalne miejsce do prowadzenia profesjonalnej gastronomii.

Aktualności

Dzielimy się z Wami nasza pasją. Poznaj aktualności, nowości, nasze inicjatywy i wydarzenia.

Pod koniec marca odbyło się kolejne szkolenie produktowe dla partnerów handlowych Dora Metal Sp. z...
Z przyjemnością dzielimy się podsumowaniem naszego udziału w Giełdzie Gastronomicznej GASTREMw Hotelu River Style w...
Ahhh co to był za weekend! Konkurs Arte Culinaria Italiana wygrał zespół Restauracja Lemon wielkie...
Zapraszamy na stoisko F4.22B. W tym roku prezentujemy nowości produktowe – Schładzarko zamrażarka szokowa z...
Ponad 1500 wyposażonych obiektów, zmodernizowana i poszerzona ofertaw zakresie barów i ciągów wydawczych, rekordowa sprzedaż...
Bary, ciągi wydawcze, nowoczesna wentylacja i chłodnictwo – to tematy naszego szkolenia produktowego, które w...
Za wkład poniesiony w rozwój gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej, dnia 19 stycznia br. Dora Metal otrzymała...
GRUPA DORA METAL
Bądź na bieżąco - zapisz się na newsletter
dora-metal-rycerz

Dora Metal jest wiodącą w branży gastronomicznej w Polsce firmą, z długoletnią tradycją i doświadczeniem w projektowaniu, oraz produkcji profesjonalnych urządzeń dla sektora HORECA.

polski-produkt_dora

Polski producent