👉Kiedy energia drożeje, trzeba szukać rozwiązań, które obniżą rachunki. Warto zastanowić się nad wymianą/zakupem nowych szaf chłodniczych, które są wyposażone w:
✅dobrą izolację
✅sterownik z funkcją eco🌱✅
zdalny monitoring
✅sygnalizację otwartych drzwi
W szafach Dora Metal znajdziesz m.in.:
👉Dobra izolacja - Nawet 90mm - Wtryskiwana piana poliuretanowa bazuje na spieniaczu najwyższej generacji - hydrofluoroolefinowym.. Jest on przyjazny środowisku oraz 10-12% bardziejskuteczny termoizolacyjnie niż tradycyjniestosowany cyklopentan.
👉Sterownik z funkcją eco - Dostępny w szafach Premium dotykowy sterownik z dużym wyświetlaczem wyposażony jest w automatyczną funkcję, która ECO obniża zużycie energii podczas okresów zmniejszonej eksploatacji urządzenia
👉Drzwi z samodomykaczem - czasem przez nieuwagę, drzwi mogą się nie domknąć, samodomykacz robi to za nas.
👉Zdalny monitoring - Pozwala na ciągłą kontrolę i odbieranie informacji o pracy urządzeń. Zdalnie zarządzasz i wiesz kiedy np. nie ma prądu w kuchni. Możesz szybko zareagować i ocalić produkty przed zepsuciem.

👉Sygnalizację otwartych drzwi - kiedy drzwi są niedomknięte, szafa powiadomi Cię o tym sygnałem dźwiękowym. Masz pytania, zastanawiasz się nad zakupem? Zadzwoń albo napisz, z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej szczegół i modeli na https://www.dora-metal.pl/szafy-chlodnicze/